Vedení velkého oddílu

Řechta – Barbora Novotná

DSC_0312

Jsem vedoucí oddílu. Studuji třetím rokem žurnalistiku na FSV UK. Ráda hraju na saxofon (letos si chci založit kapelu), v oddílu mě však spatříte vždy s kytarou po boku. Šťastně jsem se navrátila z Dánska a teď už opět patřím jen Sedmičce.

 

Justa – Justýna Andršová 12179106_900878919947410_1449404891_n

Jsem zástupce vedoucí oddílu. Studuji druhým rokem PedF UK, obor historie a zsv. Ráda čtu, zpívám, hraji na housle, případně na kytaru. Chození do přírody s oddílem mě dokáže uklidnit i inspirovat, z celého oddílového roku mám nejraději tábor.

 

F1000015.BMP

Mačka – Mariana Girsová

Ráda a často zpívám, hraju na flétnu a sem tam na klavír a kytaru. Studuji medicímu na 1. LF UK. Mám ale ráda i literaturu spoustu dalších věcí. Bydlela jsem ve Švédsku a skamarádila se s losy.

     

 

 Želva – Marta Majerová   

Vedoucí jsem teď druhým rokem. Studuji na Arcibiskupském gymnáziu a baví mě biologie a angličtina. Ráda fotím, čtu, hraju na flétnu a hlavně chodím do skautu – mám ráda, když chodíme do přírody, smějeme se nebo zpíváme.

Jožina – Josefína Topolová

Jsem teď šestým rokem na gymnáziu a osmým rokem v oddíle. Ráda plavu, poflakuju se po Praze nebo čtu. Jinak jsem veselá holčina, která miluje náš oddíl a až moc často si zpívá. (Což je zrovna jedna z věcí, co jí vůbec nejde.)

Žabka – Barbora Vlková zabka

Jsem v sextě na osmiletém gymnáziu. Mám ráda hudbu-ráda zpívám a hraju na saxofon v několika souborech. Nemám moc ráda žáby a mrzí mě to. Taky nemám ráda hry, kde máte šátek jako ocásek. Moc ráda se směju (to je u nás v oddíle dost běžné), ale nejradši mám, když můžu rozesmát i ostatní.

Týna – Kristina Dvořáková 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s