Vedení lasiček


Terezie Fis
cherová – https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpl1/t31.0-8/12187982_10206632700154598_4098807916844468620_o.jpgTýpiovka

Jsem zástupce vedoucí lasiček. Ráda se věnuji dětem, a i proto studuju na Pedagogické fakultě učitelství 1. stupně ZŠ. Baví mě chodit na procházky do lesa, vyprávět dětem pohádky a péct koláče.

 

 

Mariana Hradilková – James

Pracuji jako asistentka učitele na prvním stupni.  Ve vedení lasiček jsem už čtvrtým rokem. Kromě skauta se intenzivně věnuji sborovému zpěvu, ale stejně tak mne naplňuje zpívání u táborovího ohně. Baví mne psát – o věcech pravdivých i smyšlených, vařit, chodit na výlety do přírody i na procházky po městě. Občas také ocením momenty nicnedělání v pohodlí domova, či na chalupě.

Matylda Votavová – Madla

Lasičky vedu taky čtvrtým rokem. Mám zdravotnický kurz a jsem ve vedení lasiček specialistkou na rukodělky. Jsem v prvním ročníku na chemii.

Kateřina Kuncová – Kočka

Ve vedení lasiček jsem druhým rokem. Studuji Arcibiskupské gymnázium. Ráda pracuji s dětmi, baví mě s nimi vyrábět a hrát různé hry. Také ráda čtu knížky a chodím na výlety. Tenhle rok se se mnou nepotkáte, protože jsem na rok v Kanadě. 

Anna Votavová – Dulka 

Lasičky vedu letos první rok a prvním rokem studuji gymnázium Jana Keplera.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s