Vedení lasiček

 

Anna Dorota Votavová – Dulka, hlavní vedoucí oddílu

Lasičky vedu třetím rokem a stejně dlouho studuji na gymnáziu Jana Keplera. Zajímá mě literatura a psychologie, moc ráda si také něco nakreslím nebo ušiju. Na lasičkách mě baví jejich hravost a to, jak jdou do všeho po hlavě a s opravdovým zapálením.

Johana Menčíková – Tulin, zástupce vedoucího oddílu

Sedmým rokem studuji Arcibiskupské gymnázium. Ráda zpívám, kreslím, vyrábím a vymýšlím zpatra různé způsoby jak zabavit lasičky. Ve volném čase se věnuji hlavně učení se na kytaru, což je jedna z mála věcí, kterou v naší radě doposud nikdo perfektně neovládá. (Ale na táboře už tomu tak nebude!)

Karolína Girsová – Kája, zdravotnice

Jsem ve druhém ročníku výtvarně zaměřené sekce gymnázia Evropská, z čehož vyplývá, že mezi mé oblíbené předměty patří hlavně výtvarka. Pět let svého života jsem strávila ve Švédsku, takže jsem zvyklá na obrovské mrazy, losy na silnicích i koupání v ledovém jezeře, což se ve skautu vždycky hodí.

Klára Lopuchovská – Klárka

V dopoledních (a často i odpoledních) hodinách byste mě potkali na chodbách Arcibiskupského gymnázia, kde studuji sedmý a předposlední ročník. Ráda zpívám, čtu, píšu povídky a jezdím na koni. Pokud byste potřebovali cokoli nakreslit, vystřihnout nebo vyrobit, zeptejte se kohokoli jiného, klidně pětiletého dítěte. Je zhruba osmadevadesáti procentní šance, že to zvládne lépe než já.

Veronika Ulmanová – Brambo

Jsem v kvintě gymnázia Jaroslava Seiferta, baví mě angličtina a biologie. Hodně ráda se nahlas směju a dokážu tím nakazit i svoje okolí. Kromě skautu se také aktivně věnuji atletice v SK Jeseniově.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s