Hory – Velký oddíl

Přátelé, už je to tu zas, blíží se oddílové Hory, zlatý hřeb zimního programu! Spoustu drahocenných informací se dočteš zde.

Pojedeme do Pastvin v Orlických horách k Týně a Majdě na chatu (jako minulý rok). Připrav se na krásné celodenní výlety, večerní pohodu, chleba s pomazánkou k obědu, radost v duši a mokro v botech. 

Slzy mi kanou na klávesnici, ale běžky tentokrát si nepovezeme běžky, na ježdění není dost sněhu. Nezbývá než doufat v náhlou dobu ledovou a pro všechny případy se natěšit na pěší túry. Zato si ale můžeš přibalit podzadník na klouzání (ne boby ani saně, ty si můžeme půjčit na místě).

Ačkoli letos nejsou zrovna třeskuté mrazy, vezmi si dost teplého a vodě i větruvzdorného oblečení. Neboj se přibalit nějakou zábavu na večer – zpěvník, kytaru, karty, stolní hru, pastelky, foukací harmoniku… Pokud máš problémy s koleny, zvaž ortézy, pokud je ti špatně v autobuse, kinedryl. Doporučuji se s někým domluvit a dělit se o jeden malý batůžek. A nezapomeň na svou část společného jídla ze seznamu!

Hory máme na starosti Jožina a já, jestli na Tvou otázku nedokážeme odpovědět my, tak nikdo.

Už se moc těším a doufám, že Ty taky!

MačkaDSC_0107

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s